Lecisz na wakacje z lotniska Pyrzowice? Sprawdź, gdzie zostawić samochód!

Okres wakacyjny jest czasem intensywnych wyjazdów wakacyjnych, w tym zagranicznych. Najwygodniejszym środkiem lokomocji w tym przypadku okazuje się transport lotniczy, który ma wiele, powszechnie znanych atutów. Znaczna grupa biur podróży oferuje swoim klientom wyjazdy wakacyjne do kurortów na całym świecie i z tego względu korzysta z usług czarterowych poszczególnych linii lotniczych. Katowice stanowią jedną z najważniejszych baz dla lotnictwa czarterowego, co wynika w dużej mierze z prostoty dostania się na to lotnisko oraz z relatywnie niskich kosztów usług lotniskowych. Lotnisko w pod-katowickich Pyrzowicach co roku obsługuje tysiące pasażerów – w znacznej mierze jest to ruch turystyczny, w tym loty czarterowe. Dojazd do Portu Lotniczego jest najwygodniejszy za pomocą samochodu, który to jednak należy pozostawić w bezpiecznym i niezbyt oddalonym od lotniska miejscu! W tym przypadku idealnym rozwiązaniem będzie całodobowy, strzeżony i bardzo dobrze zlokalizowany parking samochodowy!

Parking na lotnisku

Ludzie mają bardzo często obiekcje dotyczące jakości obsługi na parkingach należących do administratora portu lotniczego. Nie ma się czemu dziwić, gdyż profil działalności tego rodzaju przedsiębiorstwa nie jest bezpośrednio nastawiony na obsługę klientów zmotoryzowanych oraz na pełne zagwarantowanie jakości obsługi w tym sektorze. Dodatkową wadą lotniskowych parkingów pozostaje relatywnie wysoka cena za postój przekraczający dobę, co z pewnością zniechęci wiele osób, które w tej konkretnej sytuacji mogły bardzo skorzystać z usług przy-lotniskowych parkingów. Parkingi lotniskowe nie cieszą się zbyt dużą popularnością również ze względu na fakt znacznego ruchu w jego obrębie oraz bliskości do obiektów lotniska, co nie zawsze się okazuje korzystne.

Zabezpieczenie auta na wyjazd

Dlatego też warto się w tym momencie zdecydować na nowoczesne rozwiązania z zakresu transportu i poznać proste formy zabezpieczenia swojego pojazdu na czas wyjazdu. Wokół lotniska w Pyrzowicach rozwinęło się wiele podmiotów, które dysponują znaczną przestrzenią parkingową, która jest także otwarta na potrzeby klientów Portu Lotniczego. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż parkingi stanowią w tym miejscu integralną część obiektu i objęte są szczególnym nadzorem. Wykwalifikowana ochrona, całodobowy monitoring i kontrola ruchu w obrębie parkingu jest o wiele bardziej zaawansowana w tym przypadku. Sprawnie działające patrole interwencyjne służb ochrony to kolejne istotne zabezpieczenie tych obiektów. Kolejnym atutem są korzystne rabaty dla korzystających z parkingów w obrębie obiektów, które mogą dotyczyć czy to lunchu, czy też innych usług.

Dobre ceny za postój

Warto nadmienić fakt, iż obiekty znajdujące się w niedużej odległości od Portu Lotniczego gwarantują o wiele korzystniejsze stawki za postój krótko, jak i długoterminowy. Nie warto przepłacać za parking, gdy można zaoszczędzone środki wykorzystać na przywiezienie dodatkowych pamiątek z wczasów!

Podsumowanie

Wybierając profesjonalne parkingi w pobliżu lotniska można mieć pewność, że na czas wyjazdu samochód jest w dobrych rękach! Kompleksowe podejście do ochrony pojazdu, transport pod terminal oraz bardzo korzystne ceny – tego wszystkiego można oczekiwać od najlepszych firm. Po więcej informacji warto kliknąć tutaj: atmosfera.eu/parking-24.html i zapoznać się z ofertą!