Jak powinno się prezentować wnętrze apartamentu?

W momencie, kiedy przeglądamy ofertę apartamentowca, zazwyczaj oczekujemy, że będzie on posiadał wnętrza nowoczesne, urządzone ze smakiem, przestronne i jasne, a także dobrze wyposażone. Po prostu, od takiego wnętrza oczekujemy czegoś więcej. Cena za nocleg w takim miejscu powinna iść w parze z wysokim standardem, a nawet z luksusem, za który jesteśmy w stanie zapłacić więcej. Spora część apartamentowców zazwyczaj jest utrzymana w stylu nowoczesnym, ale i minimalistycznym, ze sporej wielkości oknami. Dodatkowo, łazienka, która jest obowiązkowym elementem każdego z wynajmowanych pokoi, również powinna być utrzymana w tak wysokim standardzie.

Wystrój od projektanta? Jak najbardziej

 

Rezerwując noclegi w wybranym przez siebie terminie, goście mogą od razu zobaczyć wnętrze pokoju, jaki chcą wynająć, a także wnętrze przylegającej do niego łazienki. Dlatego też w przypadku dużych i drogich hoteli, właściciele decydują się na zatrudnienie projektanta wnętrz, który zajmie się wykończeniem zarówno pokoi i łazienek, a także wszystkich innych pomieszczeń, z których będą korzystać goście, a więc baru czy też sali śniadaniowej i restauracyjnej. W takim przypadku można zyskać pewność, co do tego, czy wyposażenie hotelowego apartamentu będzie odpowiednie i czy standard będzie wprost proporcjonalny do ceny, jaką chcemy zaproponować gościom za nocleg. Dlatego też tak wiele apartamentów jest naprawdę pięknie zaprojektowanych, z wyczuciem gustu i stylu, gdzie każdy element jest przemyślany i ma swoje miejsce. Takie miejsca są chętnie odwiedzane przez gości.

 

Pięknie urządzona łazienka

 

Ważnym elementem każdego pokoju jest łazienka, której urządzenie może być szczególnie trudne, jeśli nie ma w niej okna. Do takich wnętrz hotelowych wprost idealnie pasują płytki ceramiczne w naturalnym wybarwieniu, a więc na przykład takie, jakie posiada w swojej kolekcji jeden z renomowanych, włoskich producentów. Kolekcja Ariostea to imitacje naturalnego drewna czy też kamienia w formie płytek o dużym formacie to wprost idealna propozycja do każdej łazienki, szczególnie do takiej, w której zależy nam na stylu i elegancji. W przypadku łazienek o mniejszej powierzchni, w których nie ma dostępu do naturalnego źródła światła, dobrym pomysłem jest postawienie na kolorystykę jasną, która na przykład będzie oparta o biel oraz szarość. Pamiętajmy, że neutralne kolory mają szansę spodobać się zdecydowanie większej liczbie osób w porównaniu do ekstrawaganckich i intensywnych kolorów, które też są męczące i dość szybko się nudzą. Warto więc wybrać coś eleganckiego, co stanowi bezpośrednie odniesienie do natury.

Ariostea