Z Wrocławia do Krakowa. Wynajem biur w centrum miasta

W dawnej stolicy Polski i drugim największym aktualnie mieście naszego kraju – w zabytkowym lecz nowoczesnym Krakowie cały czas przybywa nowych biur – to dziś największy regionalny rynek powierzchni biurowej w Polsce.

Kraków w tej kwestii ustępuje jedynie Warszawie, która jest oczywiście aktualną stolicą kraju i największym rynkiem – centrum biznesowym w Polsce. Jednak na tle innych regionalnych ośrodków w Polsce, takich jak chociażby Wrocław, Poznań, Gdańsk, Łódź, Katowice, Szczecin, Bydgoszcz, czy Lublin, Kraków wiedzie bezsprzecznie prym w tej kategorii.

Powierzchnie biurowe Kraków – lokalizacje

W Krakowie biurowce i lokale biurowe znajdują się w różnych częściach miasta. Wiele z nich znajduje się w odległych od centrum dzielnicach, gdzie trudno o dostępność komunikacyjną – dogodny dojazd dla pracowników czy klientów firmy. Najlepszą lokalizacją na wynajem biur – Kraków – to centrum tego pięknego zabytkowego, lecz rozległego miasta. Takie umiejscowienie biura w samych centrum Krakowa zapewnia bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych, dogodny dojazd samochodem lub rowerem, a także dostęp do punków gastronomicznych i usługowych oraz sąsiedztwo zabytków i zieleni miejskiej.

Wynajem biur Kraków w doskonałej lokalizacji – samo centrum miasta

Wynajem biur w samym centrum Krakowa oferuje Herbewo. Nasi Klienci mogą wybierać spośród trzech dogodnych lokalizacji naszych biur na wynajem:

  • Biurowiec Regent Office – przy ulicy Prądnickiej 20A w Krakowie nieopodal Parku Kleparskiego i Fortu Kleparz, mieszczą się biura o najwyższym standardzie, powierzchnia piętra wynosi tu ponad 1000 m2, a budynek wyposażony jest w wiele rozwiązań, m.in.: w parking podziemny dla samochodów, parking dla rowerów ze stacją naprawy, system BMS oraz kontrolę dostępu do stref najemcy;
  • Centrum Biurowe Herbewo – biura o bardzo wysokim standardzie, w lokalizacji: Aleja Słowackiego 64 i 66, ulica Prądnicka 4 i ulica Lubelska 29 – powierzchnie biurowe o bardzo zróżnicowanym metrażu i standardzie, znajdują się tu parkingi podziemny i naziemny oraz wiele innych udogodnień;
  • Biuro w kamienicy w Krakowie – lokale biurowe przy ulicy Karmelickiej i ulicy Basztowej w bezpośrednim dostępem do zieleni miejskiej, biura na wynajem w najwyższym standardzie w zabytkowych kamienicach w centrum Krakowa, przeszły generalny remont i adaptacje pod biura.

Biuro w kamienicy w Krakowie lub na Nowym Kleparzu – architektura

Biura znajdujące się w kamienicach w samym centrum pięknego, zabytkowego Krakowa odznaczają się ponadczasową elegancją, a także niepowtarzalnym klimatem. To wszystko zasługa architektury charakteryzującej tą część miasta. Z ulicy Basztowej jest niedaleko do Rynku Głównego oraz Starego Kleparza, a to wszystko tuż przy zielonych krakowskich Plantach. Kamienica znajdująca się przy ulicy Karmelickiej posiada m.in. mieszczący się za budynkiem ogród. Centrum Biurowe Herbewo także znajduje się w kamienicach tuż przy Nowym Kleparzu. Biurowiec Regent Office to z kolei nowoczesny budynek, którego architektura nawiązuje do zabytkowego Fortu Kleparz.