Atmosfera – parking zlokalizowany najbliżej lotniska w Pyrzowicach

Port lotniczy Katowice-Pyrzowice to jedno z bardziej nowoczesnych lotnisk w Polsce. Nie da się ukryć, że jest to ważne lotnisko w naszym kraju. Stanowi bowiem dobre połączenie z miastami położonymi na południu, a więc między innymi Krakowem, Wrocławiem czy właśnie Katowicami. W związku z tym nie może dziwić również i cała infrastruktura. Tak w samym porcie, jak i wokół niego. W tym drugim przypadku mamy tu na myśli przede wszystkim restauracje czy parkingi, które każdego dnia są zapełnione samochodami klientów, którzy udali się w krótszą bać dłuższą podróż lotniczą. Jednym z nich jest Atmosfera. Warto dodać, że jest to parking położony najbliżej lotniska w Pyrzowicach. Co wyróżnia go na tle wcale przecież nie małej konkurencji?

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Korzystając z parkingów przy lotniskach, przede wszystkim swoją uwagę zwracamy na ceny, jakie zaoferuje nam taki podmiot oraz poziom bezpieczeństwa. Ten drugi czynnik jest nawet ważniejszy. Nikt nie chce bowiem wrócić na parking i zorientować się, że jego samochodu już tam nie ma, bo ostał on zajęty przez miłośników cudzego mienia. To samo tyczy się również wszelkich usterek od skradzionego radia po rysy czy wgniecenia. To wszystko generuje dodatkowe koszty, których chcemy przecież uniknąć.

W tym przypadku wielu zastrzeżeń mieć nie wolno. Parking to bowiem ochrona przez 24 godziny na dobę. Mowa tu nie tylko o ochronie w formie jednostki ludzkiej, ale również zaawansowanym monitoringu.

Jakby tego było mało, parking Atmosfera gwarantuje również pakiet ubezpieczeniowy. Nic dziwnego, że z oferty tego podmiotu korzysta wielu klientów lotniska w Pyrzowicach. Tym bardziej że i ceny nie są tutaj wygórowane, a wręcz przeciwnie konkurencyjne. Dodając do tego wykwintną restaurację, a nawet darmowy transfer na i z lotniska, warto się ofertą takiej firmy zainteresować. Szczególnie że położony jest on zaledwie około 100 metrów od placu lotniska, dzięki czemu transfer na lotnisko zajmuje dwie minuty.