Wynajem busa, czyli jak podróżować ze znajomymi

Kto z nas chociaż raz planował wyjazd na upragnione wakacje z większą paczką znajomych czy z całą rodziną, wie, jak logistycznie trudne jest to zadanie. Na szczęście nie trzeba się męczyć, podróżując na kilka samochodów ani narażać się na dużo większe koszty paliwa, biletów parkingowych czy ceny wjazdu na autostrady. Jakie korzyści daje wynajem busa (Kraków ma jedne z najlepszych ofert na rynku), gdy chce się podróżować ze znajomymi?

Wynajem busów – Kraków

Większość wypożyczalni samochodów w Krakowie posiada w swojej ofercie duże, dziewięcioosobowe busy. Są one niezwykle pojemne – nie dość, że pozwalają na komfortową podróż wszystkim pasażerom, to jeszcze posiadają duży bagażnik. Dzięki temu każda z podróżujących osób będzie mogła zabrać ze sobą średniej wielkości walizkę, której zawartość spokojnie wystarczy na dwu a nawet trzy tygodniowe wakacje. Niestety, zwykłe samochody nie są aż tak pojemne.

Podróżowanie jednym samochodem ma też inne plusy. Po pierwsze, wszyscy jadą razem, nie trzeba się więc telefonicznie zdzwaniać na wspólną przerwę czy posiłek. Płaci się również jedną cenę za miejsce postojowe, a nie za 2-3 samochody. Jest też więcej osób do zmiany kierowcy, dzięki czemu można robić częstsze zmiany. Gwarantuje to bezpieczniejszą i dużo bardzie komfortową podróż. Również podróżując jednym autem w kilka osób łatwiej podzielić się wydatkami związanymi z kosztami paliwa oraz miejscami postojowymi.

Jakie jeszcze korzyści daje wynajem auta ze znajomymi?

Większość wypożyczalni, które oferują wynajem busa w Krakowie, proponują swoim Klientom dodatkowe usługi. Partner Cars umożliwia odebranie oraz zwrócenie samochodu w dowolnie wybranym przez siebie i wcześniej ustalonym miejscu w większych miastach na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego. Jest to niezwykłe ułatwienie, szczególnie, jeśli podróżuje się całą paczką znajomych. Z kolei, jeśli przewidujecie wyjazd dłuższy niż miesiąc, Partner Cars zaproponuje Wam atrakcyjne zniżki. Nic, tylko jechać ze znajomymi na upragnione wakacje!