Nie masz planów na wakacje? Zobacz oferty last minute!

Oferty Last Minute na lato 2017

Osobiście bardzo często korzystam z ofert last minut, najpierw biorę urlop, a później sprawdzam jakie oferty pozwolą mi w tym czasie wyjechać na fajne wakacje. Sprawdzałam ostatnio oferty biur podróży, oto oferty, które moim zdaniem są najciekawsze:

ITAKA

W Itace można znaleźć ciekawą ofertę na wczasy all inclusive w Egipcie. Jest to spora obniżka cenowa, bo kosztują one od 1139 zł, podczas gdy przed promocją kosztowały ponad 2 000 zł. Nie trzeba się też na nie decydować od razu, bo jest kilka wolnych terminów w Egipcie. Oczywiście im bliższy termin, tym wczasy tańsze. Inną tanią i godną uwagi ofertą, są lipcowe wczasy w Bułgarii, gdzie po obniżkach cenowych możemy na 8 dni pojechać za niewiele ponad 1500 zł.

TUI

Tui oferuję również pobyty w Bułgarii, na siedem dni możemy tam polecieć za niecałe 1200 zł. Osobą, którym marzą się bardziej egzotyczne klimaty z pewnością do gustu przypadnie oferta 7 dniowych wczasów w Turcji, za które trzeba zapłacić niewiele ponad 1500 zł, warto zwłaszcza, że riwiera Turecka, jest prawdziwie zachwycającym miejscem.

NECKERMANN

Tym, którzy marzą o Grecji warto polecić Neckermanna, który oferuje wycieczki do kolebki cywilizacji europejskiej od 1357 zł, za siedmiodniowy pobyt. Z Neckermannem tanio czas spędzimy również w Turcji, gdzie za siedem dni przyjdzie nam zapłacić 1347 zł.

RAINNBOW TOURS

Proponuje nam wycieczkę last minute to Bułgarii i Rumunii, gdzie za 10 dniowy pobyt zapłacimy jedynie 849 zł. Z tym biurem polecimy także na 10 dni do Włoch, za jedyne 1000 zł.